samochód w leasing

Prowadzisz przedsiębiorstwo? Potrzebujesz samochodu firmowego, dostawczego? A może jesteś osobą prywatną i czeka cię podjęcie decyzji odnośnie do zakupu nowego pojazdu? Leasing na samochód jest dla Ciebie.

Zakup nowego auta to spory wydatek. Niezależnie czy prowadzisz firmę, czy jesteś osobą prywatną. Mało kto decyduje się sfinansować zakup samochodu w całości za gotówkę. Dodatkowo, na sprzęt, który bądź co bądź się zużywa. Nieważne czy chcesz kupić samochód nowy, czy też stary – warto zastanowić się nad wszystkimi możliwościami.

Kredyt czy leasing?

Widniejące powyżej pytanie zadają sobie wszyscy potencjalni nabywcy samochodów. Kredyt to powszechna opcja zakupu pojazdu, ale czy korzystniejsza? Nie wszystko, co oczywiste jest lepsze. Kredyt spłacamy przez wiele lat. Gdy już auto jest w stu procentach spłacone – często zaczynamy marzyć o czymś nowym. Oczywiście pod warunkiem, że w czasie spłacania kredytu nic naszemu samochodowi się nie stanie. Dodatkowo, cały proces uzyskania kredytu przez osoby prywatne jak i przedsiębiorców wiąże się z przedkładaniem masy dokumentów. Sam proces oceny zdolności kredytowej również nie należy do najprzyjemniejszych.

Leasing natomiast zdaje się odpowiedzią na wady kredytu. Natrafiając na dobrą ofertę, od sprawdzonej firmy leasingowej jesteśmy w stanie ustrzec się przed tymi wszystkimi niezbyt przyjemnymi sytuacjami. Podpisując umowę leasingową nie tracimy czasu na sprawdzanie naszej zdolności kredytowej. Z resztą – co ważne – leasing nie obciąża naszej zdolności kredytowej. Jest to niezwykle istotne, ponieważ żyjemy w czasach, w których każdy – prędzej czy później – będzie zmuszony do wzięcia kredytu. Możliwość nie obciążanie naszej zdolności jest niewątpliwym atutem. Czy trzeba jeszcze kogoś przekonywać, że leasing samochodów jest zdecydowanie lepszą opcją?

Kalkulator leasingowy

Wchodząc na stronę cls.pl mamy możliwość skorzystania z niezwykle pomocnego narzędzia. Jest nim – kalkulator raty leasingowej. Dzięki niemu w łatwy i ekspresowy sposób dowiedzie się, jaką kwotę będziecie musieli uiszczać decydując się na leasing. Kalkulator daje również możliwość porównania raty leasingowej z ratą kredytową, co dodatkowo pozwoli wam podjąć odpowiednią decyzję.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *