Biznes

Organizacja imprez firmowych

imprezy firmowe

Jakie miejsce wybrać na imprezę firmową? Wszystko zależy od celu jaki ma przynieść zorganizowana impreza, od rodzaju atrakcji jakich poszukują pracownicy, od terminu, i wielu jeszcze czynników, które należy wziąć pod uwagę przy organizowaniu tego typu imprez.

Większość firm wybiera okres letni na imprezy integracyjne, mając przeświadczenie, że jest to najbardziej optymalny czas na wspólną zabawę i na lepsze poznanie się pracowników. Ma być to efekt większej ilości możliwości na różnorodne atrakcje, jakie można zaoferować pracownikom. Jednak firmy odkrywać zaczęły też uroki imprez organizowanych zimową porą – z licznymi pomysłami na prawdziwe szaleństwo i niesamowitą przygodę.

Najbardziej sprzyjające do integracji są wszelkie imprezy, które organizowane są … na śniegu. Biały puch potrafi niesamowicie zbliżać ludzi. Śnieg i zimowa aura dają kapitalne możliwości na zabawę na świeżym powietrzu. Warto więc zorganizować imprezę integracyjną, która będzie oferować ciekawy program. Dzięki wspólnemu szusowaniu po stokach, zjazdach saneczkowych, czy na czym popadnie, szybko nawiążą się nowe przyjaźnie. Możliwość ulepienia bałwana i prawdziwej, regularnej wojny na śnieżki, nie będzie wydawać się nikomu dziecinadą, jeśli wytworzy się odpowiednią atmosferę. Kulig, spotkanie przy ognisku z grzańcem, czy warsztaty rzeźbienia w lodzie, to tylko niektóre z propozycji na imprezy integracyjne.

Warto więc skusić się na integrację zimą, bo okazać się może, że imprezy zimowe zdecydowanie górują nad tymi letnimi i są o wiele bardziej pożądane przez pracowników. Być może szybko wspólne wypady na narty staną się firmową tradycją jednoczącą pracowników, i będą wypatrywane na wiele miesięcy przed. A może narodzi się firmowa legenda, o której krążyć będą opowieści i o której pracownicy opowiadać będą z rozrzewnieniem…

Jakie zatem miejsce wybrać na imprezę firmową?

Zimą popularność biją ośrodki narciarskie. Wspólne zjazdy na nartach, nauka jazdy na snowboardzie, wszystko to przynosi dużą frajdę i radość, a jednocześnie zapewnia podniesienie formy fizycznej. Klasyką jest też zorganizowanie kuligu – najlepiej wieczorem z pochodniami i w dużej ilości śniegu. Bardzo popularne są pod tym względem miejscowości górskie, w których kulig to prawdziwe wydarzenie. Jednak do zorganizowania kuligu, góry nie są warunkiem koniecznym!

Jeśli organizuje się imprezę firmową, miejscem kapitalnym, które powinno przypaść do gustu każdemu, są termy! Możliwość wygrzania się, relaks dla duszy i ciała – cóż więcej można chcieć? Ewentualnie grzane wino wieczorem w towarzystwie kolegów i koleżanek z pracy, podczas wspólnej imprezy w jakimś przyjemnym lokalu specjalnie zarezerwowanym do tego celu.

Jak widać, miejsc do zorganizowania imprez integracyjnych jest całkiem sporo, a to wyłącznie kilka z możliwości, których można mnożyć. Grunt, to dobre rozeznanie wśród podwładnych, czy współpracowników i poznanie ich preferencji. Jeżeli zależy wam na wysokiej jakości atrakcjach i całkowitej satysfakcji pracowników z wyjazdu to zdecydowanie warto zlecić organizację wyjazdu integracyjnego profesjonalnej firmie. Polecamy szczególnie usługi http://www.joyevent.pl/, której pracownicy od wielu lat organizują zapadające w pamięć imprezy dla pracowników i właścicieli firm o różnym charakterze. 

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *