Marketing

Jak dodać film na youtube?

dodawanie filmu you tube

W sieci istnieje wiele stron gdzie można dodać film. Do jednych z najbardziej popularnych należy serwis youtube. Można na nim dodać film, ustawiając czy ma on być prywatny, czy chcemy się nim podzielić z innymi użytkownikami. Oto sposób na dodanie filmu na youtube. 

Dodawanie filmu na youtube

Aby umieścić film na youtube należy, w pierwszej kolejności, założyć konto w serwisie, o ile go nie mamy. Potrzebny jest także plik wideo – do 10 minut długości i do 2 GB wielkości.

W dalszej kolejności należy wejść na stronę youtube i zalogować się na swoim koncie zużyciem loginu i hasła. Jeśli posiada się konto w Google – wówczas istnieje możliwość użycia tych samych danych w procesie logowania, bez konieczności zakładania od nowa konta. 

Film youtube na stronie – etapy dodawania

Pierwszym etapem jest wybranie opcji „Prześlij film”, która znajduje się w górnej części strony. Następnie należy kliknąć przycisk „film wideo” i wybrać miejsce na dysku twardym, gdzie znajduje się film. Po znalezieniu odpowiedniego – należy kliknąć dwa razy, co uruchomi proces przesyłania go na stronę youtube. 

W dalszej kolejności dodanie filmu na YouTube wiąże się z pojawieniem się paska, który odzwierciedla postęp w procesie przesyłania filmu. Należy dodać takie informacje jak: opis filmu, tagi i kategorie. Należy też wybrać opcję prywatności lub udostępnić plik publicznie, by każdy mógł go obejrzeć. Jeśli plik zostanie oznaczony jako prywatny wówczas tylko znajomi będą mieć do niego wgląd. 

Na samym końcu należy kliknąć w opcję „Zapisz zmiany”. Film pojawi się następnie w zakładce „Moje wideo” na koncie w serwisie. 

Film, po dodaniu w serwisie youtube, będzie widoczny na stronie internetowej dopiero po zakończeniu procesu sprawdzenia i zaakceptowaniu go przez moderatora.

Share:

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *